Dekoracje

Poniżej prezentujemy różne warianty dekoracji naszego samochodu. Są to kompozycje przykładowe, które mogą być modyfikowane w dowolny sposób (np. możemy użyć innego koloru lub gatunku kwiatów).

propozycja 1

Piękna dekoracja wykonana z żywych kwiatów i materiałów florystycznych. Dwie szarfy zieleni rozciągnięte od przedniego zderzaka aż do przedniej szyby samochodu. Na tą dekorację zwrócą uwagę wszyscy goście!

Cena: 200

 

 

propozycja 2

Estetyczna dekoracja wyłącznie z kwiatów żywych oraz innych materiałów florystycznych. Elegancka dekoracja, ładnie komponująca się z linią samochodu. Z przodu róże ułożone w kształt litery „V”, połączone rattanem ozdobnym.  Każda z klamek pojazdu dodatkowo ozdobiona podobną kompozycją kwiatową. Pokrywa bagażnika ozdobiona delikatną, trzyczęściową dekoracją. Kompozycję mocujemy za pomocą przyssawek, co zapewnia estetyczny i trwały sposób mocowania ozdób.

Cena: 150

 

 

propozycja 3

Ciekawa, niepowtarzalna dekoracja z kwiatów świeżych (widoczne na zdjęciu storczyki można zastąpić innymi kwiatami). Poza kwiatami, można użyto elementów plastikowych, imitujących kryształy co w połączeniu z kwiatami daje ciekawy efekt. Dekoracje ze storczyków są bardzo trwałe, nie szkodzi im nawet upalna pogoda. Storczyki dostępne są w wielu kolorach.

Cena: 150

 

 

propozycja 4

Skromna dekoracja wykonana wyłącznie z żywych kwiatów. Cztery bukieciki, zamocowane na klamkach. Wewnątrz każdego bukietu znajduje się „wazonik” z wodą, dzięki czemu róże pozostają świeże przez cały dzień.

Cena: 50

 

 

propozycja 5

Wykonana z drobnych róż sztucznych oraz rattanu. Róże ułożone w kształt litery „V” wzdłuż przetłoczeń na pokrywie silnika, połączone rattanem. Róże przytwierdzane są za pomocą przyssawek, co jest rozwiązaniem estetycznym i trwałym. Kwiaty sztuczne są warte polecenia zwłaszcza w miesiącach letnich, gdy trudno jest utrzymać świeżość kwiatów naturalnych.

Cena: dekoracja bezpłatna

 

propozycja 6

Dekoracja wykonana z kwiatów sztucznych oraz rattanu. W jej skład wchodzą: dekoracja maski, dekoracje klamek oraz mała dekoracja montowana z tyłu samochodu.

Cena: dekoracja bezpłatna